Kompetenču interviju vadīšana - praktisks treniņš

Atvērtais seminārs - PIETEIKTIES ŠEIT!

14/12/2017

Piedāvājam Jums apmeklēt vienas dienas semināru, kurā būs iespēja apgūt praktiski izmantojamas zināšanas par darbinieku sociālo kompetenču novērtēšanu.

 

Seminārā iegūtās zināšanas būs lielisks palīgs:

  • lai attīstītu prasmes, kas palīdzēs darbinieku atlasē un vadīšanā, tādejādi paaugstinot uzņēmuma darbības efektivitāti;
  • gūt pamata izpratni un prasmi kompetenču interviju veikšanā;
  • saņemt praktiskus instrumentus, kā novērtēt un plānot attīstības iespējas esošajiem darbiniekiem;
  • izmantot kompetenču intervijas un modeļus efektīvai atlasei un attīstībai, lai uzlabotu darbinieku atbilstību ieņemamajam amatam.

Praktisko darbnīcu cikls "Pasīvu kandidātu medības"

Atvērto semināru cikls 18.07.; 25.07.; 1.08

Reģistrēšanās atvērta - PIETEIKTIES

Vasara – laiks ne tikai atpūtai un makšķerēšanai, bet arī īstām medībām! Eiro Personāls konsultantu komanda uzsāk praktisko darbnīcu ciklu par īpašu pieeju, kā sameklēt, uzrunāt un iesaistīt pasīvos kandidātus. Semināru laikā Jums būs iespēja iepazīties ar jaunām tendencēm darba sludinājumu veidošanā, uzlabot savas prasmes Linkedin meklēšanā, kā arī veidot tādus InMail un e-pastus, kurus kandidāti nevarēs nepamanīt.
 
Visiem dalībniekiem būs iespēja saņemt arī online konsultāciju un rekomendācijas par savu esošo atlases procesu.

Absolūtais minimums klientu apkalpošanas prasmju attīstībai

Atvērtais seminārs

Seminārā aplūkotās tēmas ir nepieciešamais minimums, lai darbinieks izprastu, ka klientu apkalpošana ir māksla, kas atstāj nospiedumu ikvienā klientā.

Seminārs paredzēts darbiniekiem, kuri uzsākuši darbu klientu apkalpošanas jomā.

Konsultācijas vadītājiem – izpēti savas kompetences

Konsultāciju programma

Ikviens vadītājs vai līderis ir unikāls – ar savām stiprajām pusēm un ierobežojumiem. Vadot cilvēkiem, nepietiek tikai ar teorijām un zināšanām par to, ko nozīmē būt labam vadītājam – ļoti būtiski ir apzināties, kāds es esmu, kādi ir mani ierobežojumi un iespējas. Sevis izzināšana ir durvis uz izaugsmi un attīstību!

Vadītāja loma klientu apkalpošanas kultūras veicināšanā

Atvērtais seminārs

Seminārs veidots maksimāli praktisks, rosinot domāt par arvien jauniem un aktuāliem veidiem, kā uzlabot klientu apkalpošanas komandas sniegumu.

Seminārs paredzēts vadītājiem, kuru padotībā ir klientu apkalpošanas komandas. Semināra laikā, vadītāji strādās gan individuāli, gan grupās daloties savā pieredzē, ģenerējot idejas.


MTa spēle komandām

Komandu attīstības treniņš

Eiro Personāls saviem klientiem piedāvā unikālu mācīšanās pieredzi – caur situāciju simulāciju un spēles elementiem.

Tā ir iespēja atklāt uzņēmuma komandu stiprās puses un attīstāmās jomas, kā arī stiprināt vai veidot komandas, attīstīt vadītājus, uzlabot savstarpējo komunikāciju un sadarbību, un sasniegt citus svarīgus mērķus.