Piedalies pētījumā, un kopā noskaidrosim, kā par 10-15% palielināt kandidātu piesaistes efektivitāti!

13.07.2017 / Linda Rūsa

Mūsdienās nav iespējams atrast uzņēmumu, kas nemeklētu jaunus darbiniekus. Jaunie darbinieki nozīmē arī jaunus izaicinājumus meklēšanā un piesaistē. Lai saprastu, kādi piesaistes kanāli ir efektīvi un kādi - nē, aicinām Jūs piedalīties “Eiro Personāls” pētījumā un aizpildīt informāciju par Jūsu uzņēmuma kandidātu atlases un meklēšanas metodēm.

Lasīt vairāk

Kas mums būtu jāzina par “aklo atlasi”?

10.07.2017 / Linda Rūsa

Vairums HR speciālistu piekrīt, ka ideals darba spēks ir tirgus “spogulis”. Taču vairumam uzņēmumu piemīt tendence atlasīt tādus kolēģus, kas spoguļo viņus pašus, tādā veidā, piemēram, ierobežojot minoritāšu iespējas darba tirgū. Mēs to labi zinām, taču par to skaļi nerunājam. Saskaņā ar HBS (Harvard Business School) datiem, īpaši izplatīta parādībā tā ir tehnoloģiju un finanšu nozarēs.

Lasīt vairāk

Konfliktu veidi un to risināšanas stratēģijas uzņēmumos

03.07.2017 / Eiro Personāls

Kā nav iespējams iztēloties ģimeni bez konfliktiem, tā arī nav iespējams iztēloties organizāciju bez strīdus situācijām. Tiklīdz ir divas personas - ar lielu varbūtību ir iespējams arī konflikts! Man patīk šī konflikta definīcija -  "konflikti – situācijas, kurās divas vai vairākas puses uztver savus mērķus un/vai intereses kā pretējas un pieņem lēmumu rīkoties, pamatojoties uz šo faktu” (Bar-Tal, 2011, 217). Šī definīcija paredz divus svarīgus konflikta nosacījumus: pretrunas identifikāciju un lēmumu rīkoties. Lai rastos konflikts, vismaz vienai pusei ir nepieciešams pieņemt lēmumu rīkoties.

Lasīt vairāk