Kandidātu meklēšana un uzrunāšana sociālajos tīklos

19.02.2018 / Linda Rūsa

60-80% no darba laika personāla atlases speciālisti pavada meklējot kandidātus. Sociālie tīkli piedāvā lielu, brīvi pieejamu datu bāzi visdažādāko pozīciju kandidātiem. Kamēr vairums redz lielu daudzumu dažādu vakancei neatbilstošu cilvēku, zinātājs, izmantojot dažādus filtrus, spēj atrast tos kandidātus, kas paši nekad nebūtu pieteikušies! Varbūt tā vietā, lai pavadītu garas stundas, mēģinot izlauzties cauri neaptveramam daudzumam potenciālo kandidātu profilu, varētu būt vērts atnākt uz 2 stundu semināru un uzzināt, kā aiztaupīt sev laiku un pūliņus, izmantojot efektīvākās stratēģijas piemērotāko kandidātu atrašanai?

Lasīt vairāk

5 pazīmes, kas palīdz identificēt sliktu vadītāju

05.02.2018 / Linda Rūsa

Kā darbiniekiem sasniegt savu maksimālo potenciālu? Jo no tā ir atkarīga produktivitāte un tātad – organizācijas sasniegumi. Lūk, ko par to visu saka organizāciju konsultants un līderības treneris Marsels Švantess (Marcel Schwantes).

Lasīt vairāk

Kā atrast lielisku vadītāju? 6 pamatkompetences

17.11.2017 / Linda Rūsa

Ja esat lasījuši šī bloga iepriekšējās publikācijas, zināt, ka Gallup šogad konstatējis - 75% gadījumu darbinieki aiziet no sava tiešā vadītāja. Turklāt kvalitātes vadības guru V. E. Demings saka – 94% problēmu uzņēmumā rodas tā sistēmas dēļ, un par tās izveidi un elastību visbiežāk arī atbildīga uzņēmuma vadības komanda. Loģiski – izriet jautājums: kā gan mums būt drošiem, ka esam atraduši labu vadītāju?

Lasīt vairāk