AIZRITĒJIS KONKURSS UN KONFERENCE “IZCILA DARBA DEVĒJA DNS 2017”

15.05.2017 / Linda Tīruma

2017. gada 11. maijā norisinājies pēc skaita jau ceturtais konkurss un konference “Izcila Darba Devēja DNS 2017”.

Konkursa mērķis ir vērst uzmanību uz reāliem uzņēmumu stāstiem - projektiem, no kuriem gūt idejas, kā piesaistīt, iesaistīt, novērtēt un atbalstīt sava uzņēmuma darbiniekus.

 

Lasīt vairāk

Kandidātu meklēšana un uzrunāšana sociālajos tīklos

11.04.2017 / Eiro Personāls

60-80% no darba laika personāla atlases speciālisti pavada meklējot kandidātus. Sociālie tīkli piedāvā lielu, brīvi pieejamu datu bāzi visdažādāko pozīciju kandidātiem. Kamēr vairums redz lielu daudzumu dažādu vakancei neatbilstošu cilvēku, zinātājs, izmantojot dažādus filtrus, spēj atrast tos kandidātus, kas paši nekad nebūtu pieteikušies! Varbūt tā vietā, lai pavadītu garas stundas mēģinot izlauzties cauri neaptveramam daudzumam potenciālo kandidātu profilu, vērts atnākt uz 2 stundu semināru un uzzināt kā aiztaupīt sev laiku un pūliņus, izmantojot efektīvākās stratēģijas piemērotāko kandidātu atrašanai?

Lasīt vairāk

Kas cilvēkiem lika celties un darīt akmens laikmetā, motivē arī mūs

28.02.2017 / Linda Tīruma

Iedomājieties.. ir 7837. gads pirms mūsu ēras. Jatnu cilts ir apmetusies netālu no tuvējā meža, upes krastā. Tā šeit nodomājusi kādu laiku palikt, jo ziemai nepieciešams savākt iztikas rezerves un kādas siltākas ādas aukstā laika pārlaišanai. Ir vējains, vēss, rudenīgi lietains laiks, un Jatnu cilts vadonis zina – šajā laikā, kad migla visapkārt pārņem lielāko dienas daļu, sarosās potenciālie uzbrucēji – gan citas ciltis, kas iekārojušas Jatnu izdzīvošanai pateicīgo zemes pleķīti, gan arī meža zvēri, kas bieži vien auguma aprisēs ir krietni lielāki pat par spēcīgākajiem Jatnu cilts vīriem.

Lasīt vairāk